Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


Адреса: вул. В. Китаївська, 85

Директор: Антоненко Тетяна Стефанівна

Телефон: (044) 525-53-30, (044) 525-15-72

Факс: (044) 525-21-38

E-mail: gymnasium59@ukr.net

Веб-сторінка: http://gymnasium59.org.ua/
Новини
24/09/2021  |  День з поліцейським та рятувальником
На виконання листа Департаменту освіти і науки від 10.09.2021 № 063/15040, листа ГУ ДСНСУ у м. Києві від 08.09.2021 № 7101-5657/01 у гімназії 59 імені О.М.Бойченка було проведено інформаційно-профілактичні заходи “День з поліцейським та рятувальником”. 24 вересня 2021 року особовим складом Голосіївського РУ ГУ ДСНС України в місті Києві проведено заняття з учнями на протипожежну тематику із залученням пожежно-рятувальної техніки. Говоруща Д.О. й Пелепась О.А., провідні інспектори ВЗНС та ЗЦЗ Голосіївського РУГУ ДСНС України у м. Києві, Гольдша О.В., майор служби цивільного захисту, представили роботу пожежно-рятувальних служб України, специфіку їх роботи; обговорили з учнями алгоритми дій при пожежах у різних ситуаціях: у навчальному закладі, вдома, на вулиці; познайомили учнів із пожежно-рятувальною технікою, засобами пожежогасіння та засобами індивідуального захисту.
докладніше...

24/09/2021  |  Тиждень безпеки життєдільності
У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності у 8-А класі гімназії 59 імені О.М.Бойченка відбувся тематичний урок "Дотримання правил дорожнього руху".
докладніше...

24/09/2021  |  День з поліцейським та рятувальником
Практичне заняття на тему «ПДР. Безпечна дорога до школи» для учнів гімназії 59 імені О.М.Бойченка провели інспектор відділу зв'язків з громадськістю УПП в м. Києві ДПП ст. лейтенант поліції Паштальян Л.В. та інспектор Управління патрульної поліції в м. Києві та Шевченко В.В. у рамках інформаційно-профілактичних заходів “День з поліцейським та рятувальником”
докладніше...

20/09/2021  |  До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру
Для учнів 9-В класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулася тематична екскурсія Національним історико - меморіальним заповідником " Бабин Яр ".
докладніше...

20/09/2021  |  Міжнародний день прибирання
59 гімназія: учителі, учні, батьки, працівники - долучилися до Міжнародного дня прибирання
докладніше...

13/09/2021  |  VII Патріотичний табір військового вишколу
VII Патріотичний табір військового вишколу був присвячений боротьбі зі світовим тероризмом і пройшов під девізом: “Захистимо наш світ заради майбутніх поколінь!” Серед 500 учасників заходу були учні 10-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва разом із учителем фізкультури Молещою Л.М.
докладніше...

13/09/2021  |  Тиждень фізкультури та спорту
Відбулися товариські зустрічі між командами дівчат 8-х та 9-х класів гімназії№59 імені О.М.Бойченка з волейболу, а також між командами хлопців 8-х та 9-х класів з футболу. Спортивний запал, гарний настрій і тепле сонечко зробили цей день незабутнім для учасників і вболівальників.
докладніше...

09/09/2021  |  Урок на свіжому повітрі
Для учнів 3-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва відбувся урок із предмету “Я досліджую світ” у Голосіївському парку. Діти не тільки досліджували зміни, що відбуваються в природі восени, а ще й знайомились з рідним Голосіївським районом, якому цьогоріч виповнюється 100 років.
докладніше...

09/09/2021  |  Міжнародний день грамотності
Міжнародний день грамотності в 2021 році відзначався під гаслом «Грамотність в інтересах відновлення, орієнтованого на людину: скорочення цифрового розриву». Учителі української мови гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва провели різноманітні заходи, присвячені цій темі: інформаційні п’ятихвилинки, диктанти пізнавального змісту, презентації та ін.
докладніше...

09/09/2021  |  Урок у музеї
Знайомство з українською літературою ХХ століття для учнів 11-х класів гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва розпочалося у Квартирі-музеї П. Г. Тичини. ХХ століття – дуже складний та неоднозначний період в історії України. Вивчати його можна не лише за підручниками з історії, а й за допомогою художнього слова…
докладніше...

07/09/2021  |  Олімпійський урок
У рамках відзначення Тижня фізкультури та спорту в гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулася зустріч учнів 5-х класів із відомою українською спортсменкою Анною Музикою та Олександром Музикою, директором фізкультурно-оздоровчого центру Централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів Голосіївського району міста Києва. Анна Музика – перша спортсменка – Майстер спорту України з роликового спорту, член збірної команди України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах), спортсменка та тренер ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб». Спілкування зі спортсменами виявилось надзвичайно цікавим та пізнавальним. Після зустрічі учні залишились з яскравими враженнями, мотивовані до перемог, з бажанням займатися спортом .
докладніше...

25/08/2021  |  Гімназія – лауреат регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020"
Гімназія 59 імені О.М.Бойченка міста Києва – лауреат регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020" 13 серпня відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020", серед яких за підсумками Оргкомітету та Національної експертної ради Національного конкурсу «Благодійна Україна» мав за честь бути і наш навчальний заклад! На конкурс із Києва та Київської області цього року було подано 332 заявки, а переможців нагороджували в 10 номінаціях. Представивши на конкурс свою благодійну роботу за останній рік, гімназія почесно отримала ІІІ місце у номінації «Добро починається з тебе» поряд з такими відомими компаніями великого і малого бізнесу. як Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, Райффайзен Банк Аваль, Vector Group , благодійними, громадськими фондами й організаціями, як «Серце до серця», «Батальйон Сітка», «Вулик ідей», «Шахтар Сошіал» та інших. Переможців нагороджували: Алла Шлапак - депутатка Київської міської ради; Христина Лакійчук - п'ятиразова чемпіонка України з боксу, Віце-чемпіонка світу 2021 року; Оксана Полонець - українська дизайнерка сучасного одягу з вишивкою у національному стилі, Марина Антонова - Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000»; Олександр Олійник – Віце-президент ВБО «Асоціація благодійників України». Вітаємо всю гімназійну родину з гідною оцінкою нашої благодійної роботи !
докладніше...

Всі новини

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE