Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Шкільна бібліотека
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


Медична гімназія  №33 міста Києва
Медична гімназія №33 міста Києва
Адреса: вул. Володимирська, 79-Б

Директор: Переймибіда Лариса Валентинівна

Рік заснування: 1938

Кількість учнів: 271

Телефон: (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38

E-mail: medgymnas33@ukr.net

Веб-сторінка: http://medgimnasia33.kiev.ua
Новини
05/08/2022  |  Медична гімназія 33 міста Києва вітає
нашого талановитого здобувача освіти Лізанця Антонія з надзвичайно високими результатами складання НМТ! Антоній отримав по 200 балів з математики та історії! Знаємо, як непросто було готуватися до НМТ в умовах війни, але молодь України здібна, наполеглива, непереможна! Вітаємо Лізанця Антонія й бажаємо стати успішною людиною на теренах вільної та квітучої Держави України! Велика честь для нас мати таких учнів, пишаємося!
докладніше...

28/07/2022  |  День державності
28.07.2022 Украіна вперше відзначає День державності! Сьогодні ми , як ніколи , розуміємо, що наша Держава сильна, самостійна, суверенна, незалежна! Державність - це духовне буття цілого народу! А український народ - єдиний, стійкий, хоробрий, вільний! Ми знаємо, що незабаром наша країна, наша рідна ненька з її прекрасними полонинами, високими горами, блакитними стрімкими річками, плодородними землями, розквітне ще більше! Ми будуватимемо наше майбутнє та майбутнє наших дітей у звільненій від погані країні, бо Державність для нас не просто слово, а символ єдності та самобутнього існування!
докладніше...

01/06/2022  |  Останній дзвоник 2022
Останній дзвоник 2022 через війну в Україні відбувався не так, як завжди. Сьогодні, 31 травня, ми були вимушені проводити його онлайн. Вітаємо усіх випускників зі святом останнього дзвоника! Непомітно спливає час. От і добігає кінця черговий навчальний рік. Вкотре наша гімназія проводжає учнів за поріг.
докладніше...

08/05/2022  |  День перемоги над нацизмом
Подія перемоги над нацизмом цього року набуває нових контурів. Пам’ятати цей день можна дуже по-різному. Весь світ 8 травня зосереджується на пам’яті та скорботі. День перемоги над нацизмом дає нам можливість випрацювати новий спосіб роботи з минулим. Вогонь нинішньої війни випалює залишки радянських наративів. На нас летять ракети, які залишилися ще з радянських часів. Рештки давно мертвого Радянського Союзу вибухають на український землі, забираючи українські життя. Це вже інше зло, якому ще треба знайти визначення. Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу. Сьогодні ми особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя. Пам'ятаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучої перемоги сьогодні.
докладніше...

08/05/2022  |  День матері
Сьогодні ми відзначаємо найособливіше та найзворушливіше свято – Міжнародний День матері. В Україні це свято відзначають щорічно у другу неділю травня. Мама, матуся, матінка, мамочка…. Скільки емоцій, ніжності й теплоти виникає у серці кожного, хто почує це слово. Бо нема ближчої людини у світі, ніж ненька. Вона дарує нам життя, вчить усіх життю, оберігає від негараздів, допомагає у всьому, переживає, підтримує, піклується та завжди поруч. Матуся завжди зі своєю дитиною, завжди у її серці. День матері – свято щирої взаємної любові. Дайте в цей день знати своїй мамі, що ви її дуже любите і безмежно вдячні за можливість бачити цей світ.
докладніше...

08/05/2022  |  День Європи
Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті. Поки наші доблесні воїни відстоюють права і свободи демократії, гідність людини, цінність і Де́нь Євро́пи — свято, що відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті. Поки наші доблесні воїни відстоюють права і свободи демократії, гідність людиниі неповторність кожного, наші люди своїми діями доводять світу, що українці - це справді європейська нація, а Україна - справжня Європа. кожного, наші люди своїми діями доводять світу, що українці - це справді європейська нація, а Україна - справжня Європа.
докладніше...

25/04/2022  |  Медична гімназія 33 вітає всіх з Великоднем!!
Наші гімназійні традиції, яких ми дотримуємось, незважаючи на війну, на епидемії, згуртовують весь колектив в єдину і сильну спільноту!Традиційно в гімназії ми зустрічаємо весну. На Благовіщення викладачі, гімназисти та батьки випікають жайворонків. В цьому році вони закликали всіх не тільки до теплої і різнобарвної весни, а й до перемоги! На Великодень вся гімназійна спільнота ділилась святковими кошиками та композиціями. Бажали всім миру, злагоди, спокою та міцності. Наші українські Великодні традиції були підтримані і за кордоном. Гімназисти активно долучились до дистанційного флешмобу, оголошеного в нашому закладі освіти. Все це-- ще один крок до нашої ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!
докладніше...

21/02/2022  |  Моніторінг організації харчування 21 лютого 2021
докладніше...

21/02/2022  |  До Міжнародного дня рідної мови
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням
докладніше...

16/02/2022  |  16 лютого - ДЕНЬ ЄДНАННЯ!
Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.
докладніше...

09/02/2022  |  Чи завжди інтернет безпечний?
8 лютого 2022 року здобувачі освіти та викладачі медичної гімназії N33 міста Києва шукали відповідь на це питання.
докладніше...

21/01/2022  |  День соборності
22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE