Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
COVID-19
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Шкільна бібліотека
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Спеціальна школа №7 міста Києва вул. Заболотного, 146 (044) 526-70-02
Спеціальна школа №9 міста Києва вул. Сеченова, 9 257-50-15, 257-23-71
Спеціальна школа №11 міста Києва Вул. Волзька, 12-А (044) 529-17-29


Останні новини
09/12/2022  |  Всеукраїнський тиждень права
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини. Під час Всеукраїнського тижня права з 05-09 грудня 2022 року вчитель правознавства нашої школи проводив уроки на тему: «Знай та поважай свої права». Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України.
докладніше...

06/12/2022  |  6 грудня - День Збройних Сил України
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів! Учні нашої школи підготували вітальні листівки: «Збройним Силам України - Слава!»
докладніше...

05/12/2022  |  Шкільний етап виставки-фестивалю до новорічно-різдвяних свят
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З 07 листопада по 05 грудня 2022 року проходив шкільний етап виставки-фестивалю «Різвяні обереги» до новорічно-різдвяних свят. Прийняли участь у виставці-фестивалі і учні, які знаходяться за кордоном, вони відправляли нам фотографії своїх виробів. Журі обрало 2 кращі роботи: учні 3-Б класу та 6-В класу. Вітаємо!!! Роботи відправлені на районну виставку-фестиваль. Результати будуть оприлюднені у січні 2023 року.
докладніше...

03/12/2022  |  3 ГРУДНЯ - Міжнародний день людей з інвалідністю
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами. Вихователі школи провели для наших учнів різноманітні заходи на тему: «Ми - звичайні», конкурси, перегляд мутфільмів, фільмів.
докладніше...

01/12/2022  |  Захід до дня боротьби зі СНІДом
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Захід до дня боротьби зі СНІДом До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у школі був проведений інформаційно-просвітницький захід від шкільного лікаря “ВІЛ/СНІД – страшні слова, як передбачити, учикнути, не захворіти, жити поруч з людьми ВІЛ- інфікованими”, також перегляд тематичних соціальних відеороликів, все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.
докладніше...

26/11/2022  |  День пам‘яті жертв Голодомору
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в нашій школі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільному холі бібліотекар організувала виставку книг та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні школи. В класах пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі та пам’ять серця». Учні переглянули відеоролики «Історія гідності. Голодомори». Ці виховні години запам’ятались усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання.
докладніше...

21/11/2022  |  День Гідності та Свободи
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

День Гідності та Свободи 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. В спеціальній школі № 9 проходили уроки та виховні години під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні». Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Пам’ятаймо відданість Героїв Небесної Сотні, всіх українських воїнів та шануймо їхню самопожертву для кращого майбутнього держави та всього українського народу! Слава Україні! Героям Слава!
докладніше...

21/11/2022  |  Тиждень хімії
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З 21 по 26 листопада в спеціальній школі № 9 проходив Тиждень хімії. Учні школи переглядали фільм "Хімія навколо нас, грали в "Хімічне лото", створювали хімічне дерево та проводили цікаві досліди.
докладніше...

18/11/2022  |  Тиждень безпеки дорожнього руху
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні з 14 по 18 листопада в спеціальній школі № 9 проходив Тиждень безпеки дорожнього руху із загальною темою: «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». Вчителі та вихователі ГПД проводили бесіди, заходи та єдиний національний урок «Безпечна дорога додому». Не нехтуйте правилами носіння світловідбиваючих елементів - це може врятувати ваше життя!
докладніше...

09/11/2022  |  День української писемності та мови
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Сьогодні в День української писемності та мови педагоги нашої школи долучились до написання радіодиктанту української єдності - 2022. З учнями були проведені тематичні уроки. Мова – це душа мільйонів українців. Де б ти не був : вдома, на роботі, в полі бою, за кордоном - почуте рідне слово, цінніше за всі скарби світу. Сьогодні мова - найсильніша зброя і найміцніший захист. Тож цінуймо, плекаймо, вивчаймо!
докладніше...

31/10/2022  |  Осінній ярмарок 2022
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З 25-28 жовтня 2022 року в спеціальній школі № 9 міста Києва традиційно проходив Осінній ярмарок- 2022 на тему: «Страви з гарбуза та яблучка - корисна смакота!» На цьому онлайн-ярмарку учні показали свої вміння у приготуванні страв з гарбуза та яблук. Також учні нашої школи підготували безліч гарних поробок з природніх матеріалів.
докладніше...

14/10/2022  |  «День захисників і захисниць України, День Українського козацтва»
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню національно-патріотичного духу у суспільстві у спеціальній школі № 9 відбулись заходи (онлайн). Учні малювали вітальні листівки для захисників і захисниць України, вчителі проводили уроки на тему: «Всі ми діти козацького роду!», тематичні відеоролики, презентації: «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем», виховні заходи «Слава незламним захисникам України».
докладніше...

29/09/2022  |  День пам‘яті жертв Бабиного Яру
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди 81-ї річниці трагедії Бабиного Яру та з метою розширення в учнів знань про історичні події Другої світової війни 1939-1945 років, про Бабин Яр та виховання у них поваги до історичного минулого українського народу класними керівниками були проведені відкриті уроки. Після перегляду презентацій, документальних фільмів, учні дізналися про знакові дати, події трагічного періоду та їх значення, а також про особливості та чисельність жертв Бабиного Яру.
докладніше...

23/09/2022  |  Тиждень Міжнародних жестових мов та Міжнародний день глухих людей
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди Міжнародного тижня жестових мов та Міжнародного дня глухих людей в школі були проведені цікаві заходи: мовно-ілюстративні вікторини, на яких всі учні активно розвивали вправність у перекладі на жестову мову текстів та у зворотньому перекладі. На книжковій виставці, яку організувала бібліотекар школи Єрмолаєва В.В., учні та вчителі ознайомилися з відповідною літературою. Вчитель української жестової мови Грінченко І.С. та вчитель історії Брикіна О.М. провели відкритий урок для учнів середньої школи на тему: «Історія виникнення жестової мови». Розпочався урок виконанням Гімну України у супроводі жестового перекладу. Учні початкової школи брали участь у конкурсі малюнків та у відтворенні абетки жестової мови. Міжнародний тиждень жестової мови закінчився, але ніколи не закінчиться розвиток і популяризація української жестової мови.
докладніше...

16/09/2022  |  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану у школі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!». В ході Тижня класними керівниками та вихователями були проведені виховні бесіди, вікторини, розробки пам’яток дій у кризових ситуаціях. Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. Відповідно до тематики Тижня було проведено заходи: * бесіда «Стій! Увага! Йди!» (1-4 класи); * бесіда «Дорога до школи» (5-7 класи); * виховні години: «Це повинен знати кожен. Надання першої домедичної допомоги» (9-10класи); * аукціон ідей «Що означає безпека»; * творчі уроки з біології та предмету основи здоров’я; * вікторина щодо знань правил пожежної безпеки (5-9 класи); * вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека!»; * ознайомлення батьків з алгоритмом дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.
докладніше...

16/09/2022  |  Олімпійсьський тиждень 2022
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Вчителі фізичної культури нашої школи активно долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та фізкультурно-оздоровчих заходів. Бажаємо кожному досягти свою олімпійську сходинку, взяти свою олімпійська висоту. Протягом тижня діти створювали цікаві малюнки до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів, брали участь у шкільних змаганнях «Веселі старти». Учні змагалися у спритності та витривалості. Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти», «Парлімпійські ігри». У рамках Олімпійського уроку був проведений інформаційний відеоперегляд «Знай своїх чемпіонів»серед учнів середніх класів.
докладніше...

01/09/2021  |  «День знань у спеціальній школі N9 міста Києва»
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителі, учнів та батьків перше вересня – це щось більше ніж просто початок нової пори року – осені, це справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань. Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. На шкільному подвір’ї нашої школи для першокласників та випускників пролунали слова привітання директора школи та перший дзвінок. Далі на школярів чекав захоплюючий квест - знайомство з школою!
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2023 рік

© 2023. Інформаційна підтримка IT-SOURCE