Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ПРИЙОМ ДО 1-х КЛАСІВ
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Шкільна бібліотека
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва пров. Сільськогосподарський, 2 (044) 258-31-13,
Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва вул. Якубовського, 7-Д (044) 250-02-27
Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва вул. Саксаганського, 64 (044) 289-41-05
Ліцей «Голосіївський» №241 міста Києва вул. Голосіївська, 12 (044) 525-28-05, (044) 525-87-60
Навчально-виховний комплекс "Міжнародний ліцей Міжрегіональної Академії управління персоналом" 03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16 (044) 494-47-44


Останні новини
19/05/2022  |  До Всесвітнього дня вишиванки
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Сьогодні в ліцеї до Всесвітнього дня вишиванки було проведено тематичні уроки. Ліцеїсти ознайомилися з історією свята, традиціями його святкування, значенням вишиванок для людей у давні часи, відомими людьми, які першими почали носити такий одяг, особливостями орнаментів у різних регіонах України.
докладніше...

19/05/2022  |  #Моя_вишиванка
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Учні та вчителі долучилися до онлайн-флешмобу #Моя_вишиванка до Всесвітнього дня вишиванки, що цьогоріч відзначається 19 травня. Нині вишиванка є символом, який об’єднує усіх українців. Це наша сучасна зброя проти ворога - символ української нескореності, свободи, солідарності з українцями-мігрантами, які цього дня також одягають вишиті сорочки, аби висловити свою підтримку в протистоянні з рф. 14 років тому студенти були ініціаторами створення свята, а зараз, попри умови сьогодення, учні Києва підтримують та продовжують традиції Дня вишиванки! Разом до перемоги!
докладніше...

18/05/2022  |  Продовжуємо дистанційне навчання
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Учітеся, брати мої, думайте, читайте (Тарас Шевченко). На фото сьогоднішні дистанційні уроки: 5-Б клас. Основи здоров'я. Тема "Безпека довкілля". 7-А клас. Образотворче мистецтво. Тема "Країна фестивалів. Створювали кубок для кулінарного конкурсу-фестивалю". 8-Б клас. Хімія. Тема "Поширеність у природі, використання та способи добування посновних класів неорганічних речовин". 8-В клас. Зарубіжна література. Тема "Антуан де Сант-Екзюпері "Маленький принц". 9-Б клас. Англійська мова. Тема "The First and Second conditional sentences". 11-А клас. Математика. Тема "Розв‘язування вправ на повторення".
докладніше...

18/05/2022  |  Міжнародний день музеїв
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

18 травня весь світ святкує Міжнародний день музеїв. Всупереч повномасштабному військовому вторгненню росії в Україну, Музей Голодомору продовжує виконувати свою місію з популяризації знань про права людини, протидіє путінській пропаганді щодо нашої історії, пояснює витоки україноненависницької політики і поширює правду про злочини СРСР. Сьогодні представник Національного музею Голодомору-геноциду до Міжнародного дня музеїв (18 травня) провела учням 9-10 класів ліцею відеоекскурсію музеєм в онлайн-форматі. Цього року тема Голодомору-геноциду особливо актуальна, адже росіяни й нині намагаються втілювати сценарії 1930-х рр
докладніше...

17/05/2022  |  Збережемо нашу планету
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Кожного року одна людина на Землі виробляє до 420 кілограмів сміття. Щороку в Україні утворюється більше 470 мільйонів тонн промислових та побутових відходів і цей показник росте. Сьогодні учні 5-х класів на уроці природознавства попрацювали над проєктом "Смітити не можна, потрібно переробляти». Цікаві та корисні рекомендації, не тільки в Україні та інших країн світу. Кожен з нас може долучитися до збереження нашої планети і це не так важко, як здається на перший погляд.
докладніше...

16/05/2022  |  Дистанційне навчання
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Продовжуємо долати дистанційне навчання разом у цей неспокійний та важкий час. На фото сьогоднішні уроки: 5-Б клас. Англійська мова. Тема "Comparative adjectives". 7-В клас. Трудове навчання. Тема "Модульні рухомі орігамі. Виготовлення іграшки-антистрес "Дзига". 8-Б клас. Біологія. Тема "Будова і функції репродуктивної системи людини". 8-В клас. Географія. Тема "Густота населення". 9-В клас. Українська мова. Тема "Повторення. Правопис іншомовних слів». 9-В клас. Хімія. Тема "Захист навчальних проєктів".
докладніше...

12/05/2022  |  #РозвитокУправлінськоїКомпетентності
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Зважаючи на важкий стан у країні в наслідок військової агресії з боку росії та введення в Україні військового стану, для покращення роботи у важких умовах адміністрація ліцею в рамках експерименту «Розвиток управлінської компетентності керівників ЗЗСО» ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету Грінченка брала участь у воркшопі "Як бути конструктивним лідером ЗЗСО у кризовий ситуації". Працювали в групах, обговорювали виклики кризових ситуацій та розглядали ключові властивості лідера в кризові часи. Такі зустрічі надихають атмосферою змін на краще! ДЯКУЄМО ННЦ розвитку персоналу та лідерства Університету Грінченка та учасникам експерименту за насичену ідеями зустріч та спільне бажання рухатись шляхом змін!
докладніше...

09/05/2022  |  День Європи
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

9 травня 2022 року Україна відзначає День Європи. З нагоди Дня Європи для ліцеїстів було проведено виховну годину: "Україна - Європейська країна". Учні створювали мапу думок «Європейські цінності» і дійшли висновку, що щасливе майбутнє України – лише в єдності з Європою
докладніше...

08/05/2022  |  До Дня матері
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

В початкових класах було проведено виховну годину до Дня матері. Учні дізналися про походження цього свята та ознайомились з його традиціями в нас й інших країнах світу. Це прекрасне свято - є ще одним приводом подякувати мамі за добре і чуйне серце, за постійну турботу, за недоспані ночі і за те, що вона завжди поруч і готова прийти на допомогу, зрозуміти і підтримати нас, таку думку донесли на завершення наші маленькі ліцеїсти.
докладніше...

06/05/2022  |  Дистанційні уроки з історії та правознавства
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Історія – наші корені. Без них не можливе життя сьогодні і в майбутньому (М. Амосов). На фото сьогоднішні уроки з історії та правознавства: 7-А клас. Історія України. Тема "Сільське господарство. Ремесла і торгівля. Міста, магдебурзьке право." 8-А клас. Історія України. Тема "Імперський наступ на автономію Гетьманщини". 8-Б клас. Всесвітня історія. Тема "Англійські колонії в Північній Америці. Утворення США". 9-А клас. Правознавство. Тема "Професія «Юрист». Юристи в нашому житті". 9-Б клас. Історія України. Тема "Діяльність політичних, національно-культурних і військово-спортивних організацій". 10-Б клас. Правознавство. Тема "Народне волевиявлення. Референдум".
докладніше...

05/05/2022  |  Дистанційні уроки з математики
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Долаймо дистанційне навчання разом у цей неспокійний та важкий час. На фото сьогоднішні уроки математики: 5-А клас. Тема "Повторення. Розв'язування задач і вправ на всі дії з натуральними числами". 5-В клас. Тема "Розв'язування задач на відсотки". 6-Б клас. Тема "Перпендикулярні прямі". 6-В клас. Тема "Виконання всіх дій над раціональними числами". 7-В клас. Тема "Розв'зування вправ і задач". 10-А клас. Тема "Параллельність прямої і площини в просторі". 10-В клас. Тема "Застосування похідної: найбільше та найменше значення функції на відрізку". 11-А клас. Тема "Повторення.Розв‘язування систем різними способами".
докладніше...

05/05/2022  |  Дистанційне навчання інформатики
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Продовжуємо працювати дистанційно. На фото уроки інформатики: 5-А клас. Тема "Цикли з умовою". 5-Б клас. Тема "Алгоритми з розгалуженнями". 5-В клас. Тема "Створення Клавіатурного тренажера в Scratch". 6-Б клас. Тема "Вкладені алгоритмічні структури". 9-А клас. Тема: "Екструдування форми 3D-об'єкта". 9-Б клас. Тема: "Екструдування форми 3D-об'єкта".
докладніше...

04/05/2022  |  Дистанційні уроки в початковій школі
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Занурення в навчання у час війни й тривожності є рятівним для всіх дітей, а особливо для учнів початкової школи. Учитель нині - маяк і джерело зцілення для своїх маленьких школярів. Фото сьогоднішніх дистанційних уроків у початковій школі: 2-В клас. Математика. Тема "Множення чисел 1 та 0. Розв"язування задач із запитаннями "На скільки..." 3-А клас. Я досліджую світ. Тема "Органи чуття. Орган нюху". 3-В клас. Математика. Тема "Знаходження числа за його частиною. Порівняння частин". 3-Г клас. Математика. Тема "Закріплення знань учнів. Вправи і задачі на застосування вивчених випадків арифметичних дій". 4-А клас. Українська мова. Тема "Добирання заголовку, який відповідає темі або головній думці тексту. План тексту". 4-Б клас. Українська мова. Тема "Розрізнення різновидів текстів". 4-В клас. Математика. Тема "Засвоєння алгоритму ділення багатоцифрових чисел на двоцифрові числа. Розв’язування задач із дробами". 4-Г клас. Українська мова. Тема "Структурні частини, тема та мета тексту"
докладніше...

03/05/2022  |  Дистанційні уроки з української мови та літератури. Частина 1
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Мова росте елементарно, разом з душею народу (Іван Франко). Фото сьогоднішніх дистанційних уроків української мови та літератури: 5-А клас. Українська мова. Тема "Вставні слова та словосполучення". 5-Б клас. Українська мова. Тема "Розділові знаки при вставних словах". 5-В клас. Українська мова. Тема "Вставнi слова та словосполучення". 5-Г клас. Українська література. Тема "Григір Тютюнник. Оповідання "Дивак". 6-А клас. Українська література. Тема Тема "Леонід Глібов. Викривальна і повчальна спрямованість байок. Побудова байки". 6-Б клас. Українська література. Тема "Співомовки Степана Руданського- унікальне явище у світовому письменстві". 7-Б клас. Українська мова. Тема "Написання сполучників разом та окремо. Розрізнення сполучників і сполучних слів". Працюймо заради Перемоги! Віримо в Україну та Збройні Сили України! Віримо в Перемогу!
докладніше...

03/05/2022  |  Дистанційні уроки з української мови та літератури. Частина 2
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя i свої сподiванки (Панас Мирний). Фото сьогоднішніх дистанційних уроків української мови та літератури: 7-В клас. Українська това. Тема "Частка як особлива частина мови". 7-Г клас. Українська мова. Тема "Написання часток -бо, -но, -от, -то, -таки". 9-В клас. Українська мова. Тема "Правопис іншомовних слів". 9-В клас. Українська література. Тема "Історична основа й авторська уява у творі П.Куліша "Чорна рада". 10-Б клас. Українська література. Тема "М.Вороний - ідеолог модернізації української літератури". Разом до перемоги! Тільки разом ми – сила!!!
докладніше...

03/05/2022  |  До Всесвітнього дня сонця
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

3 травня – Всесвітній день Сонця. Сонце, Sol, Sun, Sole, Cонцето, Auriko, Zon – в різних країнах це інше слово. Але важить для Людства Сонце всюди однаково – це основне джерело енергії, необхідної для життя на Землі. Сьогодні учні 7-х класів міркували про Сонце з різних ракурсів: філософія, фізика, життя... І нехай вам зустрічаються люди теплі, як наше Сонечко)))
докладніше...

02/05/2022  |  Дистанційні уроки англійської мови
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Почався новий тиждень, і ми продовжуємо дистанційне навчання. На фото уроки англійської мови: 2-А клас. Тема "Парк розваг". 2-Б клас. Тема "Парк розваг. Повторення мовного матеріалу з попередніх уроків". 2-В клас. Тема "Animal groups". 6-Б клас. Тема "Past simple questions ". 7-Г клас. Тема "Новини".
докладніше...

30/04/2022  |  Дистанційний урок зарубіжної літератури
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Смаколики при вивченні казки англійського письменника Льюїса Керрола "Аліса в країні Див".
докладніше...

27/04/2022  |  До дня пам’яті Чорнобильської трагедії
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Сьогодні світ згадує про найбільшу техногенну катастрофу в історії. 26 квітня 1986 року змінилося життя цілого покоління. Рівно 36 років тому сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства – вибух на Чорнобильській атомній електростанції, який зробив місто Прип'ять та 30 км поліських лісів навколо радіоактивними та непридатними для життя. Ця катастрофа забрала життя тисяч людей та вплинула на життя мільйонів. У 7-х класах відбувся щорічний урок пам'яті Чорнобильської трагедії, де у сучасному відеоформаті обговорили не лише наслідки радіаційного забруднення, а й медичні та соціальні наслідки аварії на ЧАЕС, в яких ми сьогодні живемо і з якими будуть жити наші нащадки. А також вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Також ліцеїсти створили малюнки до роковин трагедії.
докладніше...

26/04/2022  |  Великдень
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Велике християнське свято Воскресіння Христове має багато народних традицій. До нього ретельно готувалися, очищувалися духовно і тілесно, наводили лад у господарстві, випікали ритуальний хліб - паски, а також робили крашанки і писанки. Про це учні ліцею дізналися під час дистанційних уроків. На уроках англійської мови учні вивчили багато нових пасхальних слів та навіть подивилися відео, як діти в Англії шукають шоколадні яйца та цукерки на своєму подвір’ї. На уроці математики розв'язали великодні рівняння та розфарбували писанки в комп'ютерній програмі Paint.
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE