Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти






05/10/2021  |  У Голосіївському районі привітали педагогів з Днем працівників освіти і Всесвітнім днем учителя !
У Голосіївському районі привітали педагогів з Днем працівників освіти і Всесвітнім днем учителя !
У Голосіївському районі привітали педагогів з Днем працівників освіти і Всесвітнім днем учителя !

Народний депутут України Олександр Юрченко привітав педагогів.

Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Садовой Сергій Миколайович і заступник голови  Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Березовський Володимир Іванович вручили освтянам нагороди: 

       За застуги перед український народом Грамотою Верховної Ради України була нагроджена начальник управління освіти Галина Миколаївна Полторак.

    За  багаторічну сумлінну  працю, високі професійні досягнення, вагомий особистий внесок в розвиток освіти  були нагороджені:

Подякою Київського міського голови:

        Зарицька Галина Валентинівна – заступник директора з навчально-виховної роботи спеціалізованої школи з  поглибленим вивченням англійської мови № 85

        Орлова Валентина Павлівна – директор дошкільного навчального закладу № 24

   Подякою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації нагороджені:

       Гончаренко Тетяна В’ячеславівна – вчитель історії та правознавства  школи    № 37

        Коляда Світлана Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу     № 182

       Мацейчук Надія Андріївна – вчитель початкових класів школи № 186

       Кроп Світлана Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи  еколого-природничого ліцею № 116

      Лисюк Валентина Миколаївна – секретар школи № 186

       Міхеєва Марія Євгеніївна – вчитель української мови та літератури ліцею «Голосіївський» № 241

       Піріна Олена Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу № 725

      Санчковська Людмила Іванівна – вчитель початкових класів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 92 імені Івана Франка

     Сапожник Наталія Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 59 імені Бойченка

      Сівак Таїсія Яківна – вчитель початкових класів гімназії № 179

 Почесною грамотою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації нагороджені:

          Акуленко Людмила Леонідівна – вчитель англійської мови спеціалізованої школи  з поглибленим вивченням іноземних мов №220

         Іваненко Леонід Павлович – заступник директора з господарської роботи  спеціалізованої школи в з поглибленим вивченням іноземних мов   № 85

        Клочко Світлана Григорівна – вихователь дошкільного навчального закладу  № 739

       Нозіна Юлія Костянтинівна – вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 129

       Романов Володимир Вікторович – вчитель інформатики спеціалізованої школи з поглибленим вивченням французької мови № 269

      Сога Олександр Миколайович – методист медичної гімназії № 33

       Тарасенко Світлана Сергіївна – вчитель біології  ліцею № 227 імені  Громова

    Шистка Марина Михайлівна – вчитель початкових класів спеціалізованої школи   з поглибленим вивченням англійської мови № 15 

      Якунченкова Наталія Митрофанівна – вчитель початкових класів спеціальної школи № 9

          Директор Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян Олена Григорівна привітала і нагородила освітян:

 Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджені:

 Гринчук Сергій Васильович, керівник гуртка хореографії Дитячо-юнацької музичної вокально-хореографічної студії «Світанок» 

                   Грамотою Міністерства освіти і науки України   нагороджені:

Абдаллах Юлія Василівна,вчитель німецької мови спеціалізованої школи № 112 імені Тараса Шевченка

     Скуйбіда  Валентина Анатоліївна – вихователь дошкільного навчального закладу № 150

Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» нагороджені:

   Федорчук Наталія Григорівна, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти та позашкільної освіти управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

  Почесною грамотою  Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністраціїнагороджені :

        Марченко Марина Вікторівна – вчитель початкових класів школи   № 286

       Шевченко Світлана Вікторівна – вчитель  інформатики гімназії № 179

   Грамотою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагороджені:

         Боженко Оксана Василівна – вчитель української мови та літератури школи   № 236

       Горобець Валентина Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу № 196

      Денисов Сергій Олексійович – вчитель трудового навчання школи  № 236

     Шостак Олена Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу   № 640

 Подякою Департаменту освіти і науки виконавчого органу      Київської міської ради (Київської міської державної адміністраціїнагороджені:

      Буділко Валентина Петрівна  - вчитель початкових класів ліцею № 227  імені  Громова

       Дольницька Олена Володимирівна – вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 596

      Кирилова Світлана Вікторівна – вчитель англійської мови школи  № 132

     Лавренчук Тетяна Семенівна, вчитель українознавства спеціалізованої школи               № 273

   Степанюк Наталія Юріївна, вчитель музичного мистецтва спеціалізованої школи              № 165

  Чуба Олена Володимирівна, директор, учитель хімії еколого-природничого ліцею             № 116

  Шома Юлія Вікторівна, вчитель зарубіжної літератури школи № 132

 У своєму вітльому слові  начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Полторак Галина Миколаївна представила новопризначених директорів ЗЗСО №№ 37, 227, 236 Бабку І.П., Козлову І.Є., Андрейчук О.С. і привітала з ювілеєм директора СШ № 15 Литвина В.О.

 Перед освітянами з вітальнимми промовами виступили також голова профспілкової організації працівників освіти Голосіївського району Гейчик Олена Василівна, голова Асоціації керівників  шкіл м.Києва Федунова Тетяна Миколаївна.

     Готуючись до відзначення 30-річчня Незалежності України,  управління освіти спільно з педагогічними колективами, учнями, батьками, випускниками підготувало й випустило ювілейну збірку «Освіта Голосієво. Педагоги. Учні.  Випускники». І сьогодні на нашому освітянському святі ми хочемо привітати  педагогів, які упродовж 10 років виборювали перемогу і призові місця на міському і всеукраїнському етапах професійних конкурсів. На сцену були  запрошені і отримали ювілейну пам"ятну  збірку:

    1. Джема Ольга Анатоліївна, учитель української мови і літератури гімназії                № 179, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2018»;

     2. Дробна Людмила Сергіївна, учитель російської мови спеціалізованої школи № 85, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2013»;

    3. Жилкіна Ольга Василівна, учитель історії школи № 36 імені Корольва, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2011»;

    4. Заваженко Наталія Миколаївна, учитель української мови спеціалізованої школи № 15, переможець – І місце у міському турі «Класний керівник року – 2015», лауреат всеукраїнського етапу цього конкурсу;

    5. Ісаченко Юлія Юріївна, керівник гуртка «Рідний край» Будинку дитячої та юнацької творчості, лауреат – ІІІ місце у міському турі Всеураїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості – 2021»;

   6. Кипоренко Оксана Яківна, вчитель хімії ліцею «Голосіївський» № 241, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2020»;

   7. Краснощок Володимир Петрович, учитель фізичної культури школи № 132, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Кращий інноваційний урок з фізичної культури та кращий урок з елементами футболу – 2019»;

  8. Краснощок (Дорошенко) Катерина Павлівна, учитель образотворчого мистецтва гімназії № 59 імені Бойченка, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2020»;

9. Кузьменко Наталія Іванівна, директор спеціалізованої школи № 130 імені Данте Аліг"єрі, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2021», номінація «Керівник закладу освіти»;

10. Малик Юлія Олександрівна, учитель історії та правознавства спеціалізованої школи № 15, переможець – І місце у міському турі «Учитель року – 2015»;

11. Моісєєв Василь Володимирович, учитель предмета «Захист України» школи № 186, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2019»;

12. Паламарчук Інна Миколаївна, директор спеціалізованої школи № 273, учитель української мови і літератури, лауреат – ІІ місце у міському турі «Учитель року – 2012»;

13. Польгуй Ольга Сергіївна, головний спеціаліст управління освіти, учитель етики спеціалізованої школи № 165, лауреат – ІІ місце у міському турі «Учитель року – 2012»;

14. Середа Мар"яна Олегівна, учитель французької мови спеціалізованої школи            № 269, переможець – І місце у міському турі «Учитель року – 2019»;

15. Урсатій Оксана Георгіївна, художній керівник зразкового дитячого хору «Ластівка» Будинку дитячої та юнацької творчості, лауреат – ІІ місце  у міському турі Всеураїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості – 2021»;

16. Філімонова Лариса Вікторівна, керівник зразкового художнього колективу спортивно-хореографічного ансамблю «Школа Філімонових «ЛІА» Будинку дитячої та юнацької творчості, Заслужений тренер України, переможець – І місце  у міському та всеукраїнському турах конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості – 2015»;

17. Ходорівська Катерина Володимирівна, художній керівник зразкового художнього колективу модельно-хореографічної студії «Індустрія моди», переможець  Всеураїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних закладів «Джерело творчості – 2006»;

18. Шамота Олена Миколаївна, заступник директора з виховної роботи , учитель української мови і літератури гімназії № 59 імені Бойченка, лауреат – ІІ місце у міському турі «Учитель року – 2021»;

19. Шерстюк  Вікторія Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури школи № 286, лауреат – ІІІ місце у міському турі «Учитель року – 2013»

20. Ковач Ігор Юрійович, учитель фізичної культури спеціальної школи № 9, лауреат – ІІ місце у міському турі «Кращий інноваційний урок з фізичної культури та кращий урок з елементами футболу – 2016»;

  Вітаємо вас, дорогі колеги! Бажаємо ще більших здобутків і перемог.  Шановні колеги! Ми щиро вдячні Вам за Вашу творчу працю, за Ваше вміння долати життєві труднощі, за Ваше невичерпне   бажання зробити освіту якісною і гідною наших дітей. Бажаємо Вам здоров"я, творчих сил і натхнення, гідного визнання від держави і заслуженої вдячності від батьків та учнів.

Урочисту частину нашого свята провели Ігор Ковач, учитель спеціальної школи № 9  і Софія Павловська, учитель ліцею № 227 імені Громова

  Зі святом, дорогі освітяни!


Актуальні новини | Архів новин




    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE