Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №44 міста Києва

24/03/2020  |  Дистанційне навчання в дії
Збільшити
З 12 березня 2020 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва дистанційне навчання проводиться за допомогою соціальних мереж. Адже настав час не тримати себе в рамках підручника, а досліджувати, експериментувати, компонувати та використовувати сучасні освітні технології. Кожен вчитель створив найбільш комфортні умови навчання та спілкування з учнями, такі як Viber та Telegram групи, сторінки у Facebook, Google платформи та електронне листування. Вчителі початкової школи активно зніматюь відеоуроки для своїх учнів.
Для навчання та перевірки засвоєних знань вчителі використовують інтернет-ресурси naurok.com.ua та vstosvita.ua. Пропонуємо ознайомитися з напрацюваннями колег:
Дистанційне навчання з біології. Вчитель Нікітіна Т.М.
Учні 6-11 класів теоретичний матеріал, відео-матеріали, відео-уроки з біології отримують через Telegram-канали, які були створені ще у вересні 2018 року. Практичні завдання учні закріплюють за допомогою сервісу learningApps.orgта QuisBot. Дистанційні консультації та пояснення матеріалу діти отримують через такі мережі, як Telegram, Viber або e-mail.
Дистанційне навчання з математики
Вчитель Козаченко Т.О. Учні 5-11 класів навчальний матеріал, відео-матеріали, відео-уроки з математики та дистанційні консультації, з поясненням матеріалу отримують через Viber або e-mail. Для проведення дистанційних занять - сервіс Zoom.
/Files/images/distantsyne_navchannya/1234567.jpg 
 
Дистанційне навчання 1-го класу.
Вчитель Сав'як О. А. Створена Viber група для батьків та учнів 1 класу, в якій викладаються презентації, відео, теоретичні матеріали, інструкції, щодо виконання завдань та різноманітні допоміжні інтернет-ресурси. Додатково учні зареєстровані на платформі Вчи.юа для виконання завдань з математики де вчитель має змогу моніторити обсяг виконаних завдань. Батьки відправляють фотозвіти виконаних робіт.
/Files/images/distantsyne_navchannya/12345678.jpg 
Дистанційне навчання з іноземних мов.
Кафедра іноземних мов проводить щоденні дистанційні консультації, пояснення матеріалу через соціальні мережі Viber,Telegram або E-mail. Також переглядають відеоуроки з іноземних мов на телеканалах Київ, Рада та на youtube.com/education.Підготовка до ДПА, ЗНО, надсилання та перевірка тестів проводиться через Viber та сайту ilearn.org.ua. Для збагачення лексики з англійської мови - додаток Quizlet.
Дистанційне навчання з фізики, хімії та інформатики.
Вчитель Морозова А.Д. Учні 5-11 класів опрацьовують теоретичний матеріал, переглядають відеоуроки з фізики та хімії. Консультації проводяться у мережі Viber, як методом переписки так і за допомогою відеозв'язку. Для закріплення вивченого матеріалу проводяться онлайн тестування.
Дистанційне навчання з історії та правознавства.
Вчитель Сафар'янс Г.В. Учні 7-11 класів теоретичний матеріал, відео-матеріали, відео-уроки з історії та правознавства отримують через Viber-групи та Telegram-групи. Навчання учнів 5-6 класів здійснюється через спілкування в мережі Viber та e-mail. Практичні завдання учні закріплюють за допомогою онлайн-тестів сайту naurok.com.ua. Підготовка до ЗНО учнів 11 класу здійснюється онлайн-тестами та відеоуроками в мережі youtube.com. Дистанційні консультації та пояснення матеріалу діти отримують через такі мережі, як Telegram, Viber або e-mail. Для підвищення кваліфікації 23 березня пройшла вебінар "Практичні поради щодо організації дистанційного навчання під час карантину".
Дистанційне навчання 2-го класу.
Вчитель: Куцоконь Н. О. Створена закрита спільнота у Facebook, в якій публікуються текстові завдання, аудіозаписи, дидактичні ігри, інтерактивні онлайн-тренажери з освітніх сайтів. Виконання завдань перевіряється за допомогою відео- та фотозвітів від учнів. Заплановані онлайн тести з основних предметів через Google форму. Ведеться реєстрація учнів на міжнародній платформі Вчи.юа для інтерактивного вивчення математики. Консультації та підтримка здійснюється за допомогою групи у Viber.
Дистанційне навчання учнів 8, 9, 10 класів з української мови, літератури та зарубіжної літератури проходить через спілкування у Viber-групах з учнями та батьками. Учні опрацьовують теоретичний матеріал, переглядають відеоуроки на телеканалах Київ, Рада. Індивідуальне спілкування через e-mail. Учителі обирають для дистанційного навчання та спілкування найбільш прийнятні форми та методи, з урахуванням вікових особливостей учнів. Нині у нас час весняних канікул, тому є можливість підвести підсумки першого карантинного тижня, обмінятися досвідом з колегами та підготуватися до початку IV чверті у режимі дистанційного навчання.
Дякуємо за плідне спілкування, бажаємо успіхів, наснаги, а головне – здоров’я!

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE