Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2019
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2019
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва вул. Сеченова, 9 257-50-15, 257-23-71
Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва вул. Заболотного, 146 (044) 526-70-02
Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №11 міста Києва Вул. Волзька, 12-А (044) 529-17-29


Останні новини
22/05/2019  |  Надзвичайно цікава екскурсія учнів на телеканал "Прямий"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Надзвичайно цікава екскурсія учнів на телеканал "Прямий". Ми ознайомились із життям каналу, оглянули яскраву студію, і багато фотографувались та посміхались! Дякуємо Марині Ліферовій за розкриті таємниці світу новин.
докладніше...

17/05/2019  |  ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ !
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

16/05/2019  |  ДЕНЬ ВИШИВАНКИ! КРАСИВА ШКОЛА, КРАСИВІ ПЕДАГОГИ І НАЙКРАЩІ УЧНІ!
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

16/05/2019  |  Учні 6-А, 6-Б, 7-В класів відвідали мультимедійний арт-простір SAMSKARA
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Учні 6-А, 6-Б, 7-В класів відвідали мультимедійний арт-простір SAMSKARA. Ми побачили експозицію з понад 70 мультимедійних картин Андроїда Джонса, справжнього "цифрового алхіміка", переглянули фанстичне шоу на сферичних екранах у форматі 360, сфотографувались на фоні інтерактивних фотозон, поблукали у дзеркальних лабіринтах та поміж космічних квітів. Нам дуже сподобалось!
докладніше...

16/05/2019  |  В рамках тижня безпеки дорожнього руху, у школі відбулись тренувальні заняття, щодо вироблення в учасників освітнього процесу навичок надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

В рамках тижня безпеки дорожнього руху, у школі відбулись тренувальні заняття, щодо вироблення в учасників освітнього процесу навичок надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод.
докладніше...

16/05/2019  |  Вітаємо всіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки!
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Вітаємо всіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!
докладніше...

15/05/2019  |  Ось так творчо та цікаво для наших учнів відбувся єдиний урок дорожньої грамоти "Безпека на дорозі - безпека життя"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Ось так творчо та цікаво для наших учнів відбувся єдиний урок дорожньої грамоти "Безпека на дорозі - безпека життя". Вивчати та повторювати правила - зовсім не нудно, адже знання допомагають уникнути дорожньо - транспортних пригод.
докладніше...

15/05/2019  |  Всеукраїнський відкритий онлайн - урок для учнів 9-11 класів "Європа починається з тебе"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Всеукраїнський відкритий онлайн - урок для учнів 9-11 класів "Європа починається з тебе". Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
докладніше...

13/05/2019  |  До Всесвітнього дня мігруючих птахів, вчитель біології Сінчук О. А. підготував та провів для учнів цікавий пізнавально - інформаційний захід "Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

До Всесвітнього дня мігруючих птахів, вчитель біології Сінчук О. А. підготував та провів для учнів цікавий пізнавально - інформаційний захід "Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!" Щороку велика кількість мігруючих видів птахів перетинає моря, океани, гори та пустелі під час своїх мандрівок на виживання. Охороняючи їх, ми робимо внесок у збереження біорізноманіття. Останнім часом чисельність мігруючих птахів, які здійснюють перельоти між Африкою, Близьким Сходом і Європою, значно скоротилася. З річним обсягом виробництва більше 300 мільйонів тонн, пластик є одним з найширше використовуваних матеріалів в світі. Пластик використовується по своєму основному призначенню лише на мить в порівнянні з його життєвим циклом від 20 до 500 років. По оцінках, 8 мільйонів тонн пластикових відходів потрапляють в світовий океан щороку. Нажаль, наявність крил не допомагає птахам уникнути загрози пластика. Поведінка при годуванні робить птахів схильними до проковтування пластмас. Плаваючі на поверхні води, покриті водоростями, одноразові пластмаси такі, як мішки, соломинки, пляшки можуть легко бути прийняті за здобич, що призводить до травмування та навіть смертності птахів. Змінити ситуацію може кожен із нас: обмежити вживання пластикових пакетів та одноразового посуду, сортувати сміття та здавати пластикові відходи на переробку, адже розумне самообмеження – наше безпечне завтра.
докладніше...

13/05/2019  |  У нашій школі у період з 13-17 травня відбувається Тиждень безпеки дорожнього руху. Сьогодні педагоги Фролова І.Ю. та Брикіна О. М. підготували та провели для учнів 5-12 класів урок дорожньої грамоти: "Безпека на дорозі - безпека життя"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

У нашій школі у період з 13-17 травня відбувається Тиждень безпеки дорожнього руху. Сьогодні педагоги Фролова І.Ю. та Брикіна О. М. підготували та провели для учнів 5-12 класів урок дорожньої грамоти: "Безпека на дорозі - безпека життя". Бібліотекарем школи була підготовлена книжкова виставка з безпеки дорожнього руху. Існують певні правила, які допомагають людині уникнути лиха. Ось деякі з них: 1. Ходити по тротуарах і пішохідних доріжках, дотримуючись правої сторони. 2. Узбіччям ходити тільки тоді, коли немає іншого безпечнішого шляху. При цьому йти тільки назустріч руху транспорту і в світлу пору доби. 3. Перед тим, як починати перехід через дорогу, вулицю, зупиніться і приготуйтеся до переходу. 4. Перетинати проїзну частину по позначених пішохідних переходах. Суворо виконувати сигнали світлофора і регулювальника. 5. Йти, а не бігти через дорогу. 6. Переходити дорогу тільки на зелене світло. Перш, ніж зійти з тротуару на проїзну частину, переконатися, що транспорт зупинився. 7. На жовтий сигнал світлофора переходити дорогу заборонено, але, якщо він з’явився, коли ви вже почали перехід, чекайте зеленого сигналу на середині дороги, в жодному разі не намагайтеся бігти назад або вперед. Якщо ж ви вже перейшли середину дороги, спокійно закінчуйте перехід. 8. Не виходити на проїзну частину з-за транспорту, що стоїть. Водій, який об’їжджає автомобіль, вчасно може вас не побачити та раптово загальмувати. 9. Коли станеш велосипедистом, дотримуйся правил їзди на велосипеді. Пам’ятайте, правила дорожнього руху оберігають ваше життя! Постійно дотримуйтесь їх!
докладніше...

10/05/2019  |  За сприяння Київської організації УТОГ, 23 квітня учасники шкільного конкурсу "Міні Міс і Містер" були запрошені до Кідландії - найбільшого в Києві дитячого парку професій
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

За сприяння Київської організації УТОГ, 23 квітня учасники шкільного конкурсу "Міні Міс і Містер" були запрошені до Кідландії - найбільшого в Києві дитячого парку професій. Учні мали змогу не лише розважитися, а ще й отримали нові знання.
докладніше...

10/05/2019  |  Виховний захід з учнями 5-12 класів присвячений роковинам Чорнобильської трагедії "Чорнобильські дзвони". Підготували і провели вихователь Максименко Л. М. і вчитель біології Сінчук О. А.
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Виховний захід з учнями 5-12 класів присвячений роковинам Чорнобильської трагедії "Чорнобильські дзвони". Підготували і провели вихователь Максименко Л. М. і вчитель біології Сінчук О. А. Складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію. Урятований світ — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і ро­бімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин... Коли ми цей урок засвоїм, Що, ідучи всесильно до мети, Не треба забувати про озони, Про землі й води, жита срібний дзвін, Щоби ніколи омертвілі зони Нащадкам не залишити своїм?!
докладніше...

10/05/2019  |  Фізкультурно-оздоровчий захід "Козацькі ігри" серед дітей з вадами слуху присвячений роковинам Чорнобильської трагедії
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

Фізкультурно-оздоровчий захід "Козацькі ігри" серед дітей з вадами слуху присвячений роковинам Чорнобильської трагедії
докладніше...

08/05/2019  |  ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. ДЕНЬ ПРИМИРЕННЯ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

06/05/2019  |  03 травня відбувся завершувальний етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу "Ерудит" серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

03 травня відбувся завершувальний етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу "Ерудит" серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти. Ми маємо за честь оголосити радісну новину - учениця нашої школи Копач Марія зайняла почесне І місце! У конкурсі брали участь 24 здобувачі освіти з різних міст України, вони виконували тестування з 8 навчальних предметів та писали твір на тему: "Мій найкращий день". Серед журі були присутні представники ЦП УТОГу, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, та інші. Маріє, хочемо тобі побажати завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини!
докладніше...

02/05/2019  |  18 квітня 2019 р. у Спеціальній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва був проведений день " Цивільного захисту"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

18 квітня 2019 р. у Спеціальній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів № 9 міста Києва був проведений день " Цивільного захисту". Об"єктовні тренування проходили у формі: - леккції "Засоби захисту під час надзвичайних ситуацій техногенного, природнього та війскового характеру"; -евакуації учасників освітнього процесу під час імітованої пожежі.
докладніше...

02/05/2019  |  У рамках проведення дня "Цивільного захисту" була організована екскурсія до ПАБ "Київгаз"
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат I-III ступенів №9 міста Києва

У рамках проведення дня "Цивільного захисту" була організована екскурсія до ПАБ "Київгаз".
докладніше...

26/04/2019  |  ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

26/04/2019  |  26 КВІТНЯ - ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

25/04/2019  |  ВЕСЕЛІ СТАРТИ
Учбовий заклад: Спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів №7 міста Києва

докладніше...

Всі новини

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапівНова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2019 рік

© 2019. Інформаційна підтримка IT-SOURCE