Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва вул. В. Китаївська, 85 (044) 525-53-30, (044) 525-15-72
Медична гімназія №33 міста Києва вул. Володимирська, 79-Б (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38
Гімназія №179 міста Києва пр-т Голосіївський, 120-В 258-42-42, 258-41-46


Останні новини
22/09/2020  |  Онлайн-виставка робіт із природних матеріалів «Математика в природі»
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Указом Президента України 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні На офіційній фейсбук -сторінці гімназії триває онлайн-виставка робіт із природних матеріалів «Математика в природі». Пам’ятайте: спільні справи батьків та дітей допоможуть молодшим гімназистам почуватися значимими і важливими у своїх сім’ях, учні середніх класів – проявлять творчість, продемонструють вже набуті вміння і навички, старшокласники матимуть шанс продемонструвати креативніть, нестандантні підходи у вирішенні поставлених перед ними завдань. Долучайтесь!
докладніше...

21/09/2020  |  День креативних захисних масок
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

18 вересня 2020 року в гімназії 59 імені О.М.Бойченка відбувся День креативних захисних масок. Учні та вчителі гімназії творчо підійшли до виготовлення або придбання такого необхідного в наш час елемента – захисної маски. Були маски виготовлені з лаваша, з файла! Оригінальними були 3-D-маски. Багато масок учні прикрашали на свій смак, відповідно до своїх захоплень і вподобань.
докладніше...

18/09/2020  |  Сім днів протидії булінгу
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

З 14 по 18 вересня 2020 року гімназія №59 імені О.М.Бойченка долучилась до Всеукраїнського проєкту «Сім днів протидії булінгу». Протягом тижня відбулися тематичні виховні години, психологічний тренінг з учнями 6-Г класу «Будуємо майбутнє разом», учителі на уроках використовували відео з руханкою #ЦЕВАЖЛИВО #НЕЦЬКУЙ, яку підготували лідери учнівського самоврядування, оформлено виставку малюнків учнів 5-х класів «Всі ми різні – всі ми рівні».
докладніше...

11/09/2020  |  Олімпійськй урок
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У рамках відзначення Дня фізкультури та спорту відбулася онлайн-зустріч учнів 10-Б класу з відомими українськими спортсменами: Анною Музикою – першою спортсменкою - Майстром спорту України з роликового спорту, членом збірної команди України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах), спортсменкою та тренером ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб»; Олександром Симоненком - президентом Української федерації роликового спорту, Майстром спорту СРСР міжнародного класу зі швидкісного бігу на ковзанах, багаторазовим чемпіоном України, СРСР та різних міжнародних змагань; Олександром Музикою, директором фізкультурно-оздоровчого центру Централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів Голосіївського району міста Києва. У ході зустрічі учні дізналися багато нового про розвиток роликового спорту в Україні, особисті досягнення і перемоги гостей. Гімназисти мали змогу поставити запитання спортсменам і отримати відповіді. Гості зустрічі мотивували молодь до занять фізкультурою та спортом, саморозвитку та здорового способу життя.
докладніше...

26/06/2020  |  Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

25/06/2020  |  Зустріч молодих літераторів із Катериною Годік
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

24 червня учениця гімназії №59 Власенко Олександра як учасниця конкурсу есе «Мої кроки для досягнення успіху» Київської МАН брала участь у вебінарі з Катериною Годік, кандидаткою філологічних наук, співробітницею інституту літератури НАН України, степендіаткою НАН України для молодих вчених, яка навчала молодих літераторів добирати цікаві літературні прийоми для майбутніх творів і допомагала з’ясувати, які саме пастки чатують на молодих авторів при роботі з жанром есею.
докладніше...

16/06/2020  |  ONLINE GoGamp
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

10 червня 2020 року учні 10-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка долучилися до онлайн-зустрічі з Послом Бельгії в Україні Alex Leanaert. Учням було цікаво дізнатися про країну, де розташовані Європарламент, Єврокомісія, штаб-квартира НАТО та за рік виготовляють 20 тис. тонн відомого на весь світ шоколаду. 12 червня Власенко Олександра була учасницею зустрічі з волонтером GoCamp та filmmaker from Brazil - João Batista Schnorr. "Сьогоднішня конференція була мені надзвичайно цікава, адже я змалку захоплююсь світом кіномистецтва. Спілкуючись із бразильським фільммейкером João Batista Schnorr, я дізналася про його яскравий досвід роботи зі стрічками різних жанрів, мотиви та цінність волонтерства, про подорожі світом і, звичайно, про культуру та звичаї Бразилії. Мені сподобалась дружня і весела атмосфера цієї онлайн-зустрічі. Після розмови та гри, учасники мали можливість поспілкуватися із João і почути відповіді на свої питання, які стосувалися як професійної, так і особистої сторони життя філммейкера. Відповіді бразильського волонтера були щирими та яскравими, що дуже сподобалось. Конференція надихає активно пізнавати цей світ, шукати друзів із різних країн і різних національностей!"- поділилась своїми враженнями учениця.
докладніше...

11/06/2020  |  
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Вітаємо учнів 11-Б класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва Терьохіну Марію та Лисенка Віктора з перемогою - І місце - у номінації "Відеоробота" XVIII Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах". На конкурс гімназисти представили відеороботу "Обличчя України".
докладніше...

10/06/2020  |  Вітаємо переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу "Білий голуб"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

В Інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбувся Всеукраїнський поетичний конкурс «Білий голуб» серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років. Участь у конкурсі взяли 80 учасників із Волинської Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва. На Всеукраїнському поетичному конкурсі "Білий голуб" ІІ місце виборола ЖУРАВЕЛЬ Маргарита , учениця 9 класу гінмазії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва. Заохочувальним дипломом "За творчий пошук" нагороджена МУХЛЬО Мар’яна, учениця 11 класу гімназії. Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!
докладніше...

03/06/2020  |  Прийом до першого класу
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

02/06/2020  |  Вітаємо
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Власенко Олександра, учениця 10-А класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва, виборола 3 місце на національному відборі конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020». Її робота “Тест – визначення сумарного вмісту важких металів у воді” отримала схвальні відгуки як на україномовному етапі конкурсу, так і під час фінального національного відбору( захист відбувався англійською мовою).В Україні Конкурс проводиться з 2003 року та залучив понад 1500 учасників серед шкільної молоді з усіх регіонів країни. Національний фінал ВЮВП традиційно проводиться у НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», а урочисте нагородження переможців Гран-Прі та 2-ого і 3-го місць проходитиме в Посольстві Швеції в Україні, де Гран-Прі конкурсу – скляну краплю «Медіум» вручить Надзвичайний та Повноважний Посол.
докладніше...

02/06/2020  |  Дистанційне навчання – це нова формула освіти, сучасна освітня технологія
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Під час дистанційного навчання учні 5-х та 6-х класів гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва під керівництвом вчителів інформатики ІльющенкоО.Ю., Онищенком Ю.М. використовували для вивчення інформатики платформу Prometheus та активно проходили онлайн-курс «Алгоритми і проекти Scratch»( KPI: Scratch101 Алгоритми і проекти Scratch) на платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua). Шевель Олександра, учениця 6-Б класу випробувала свої сили у вивченні курсу від Мережевої академії CISCO «Програмування мовою Python». Вона успішно пройшла курс та склала фінальний іспит на 89% зі 100%. З 23 квітня по 23 травня 2020 року з нагоди Міжнародного дня жіночих кар’єр в ІТ в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2020» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України дівчата 6-Б та 8-Б класів взяли участь в онлайн-марафоні «GIRLS POWER TECH 2020 – ДІВЧАТА ЗАРЯДЖАЮТЬ ТЕХНОЛОГІЇ», який щороку проводить міжнародна ІТ-компанія CISCO. Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.
докладніше...

01/06/2020  |  Серця гімназії
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

30/05/2020  |  Свято Останнього дзвоника - 2020 онлайн
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

29 травня 2020 року пролунав останній дзвінок у гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва. Він сповістив про закінчення 2019-2020 н.р.. Гімназійне свято Останнього дзвоника відбулося у форматі відеозустрічі на платформі Google Meet
докладніше...

29/05/2020  |  Останній дзвоник!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

29/05/2020  |  Вітання для 11 класу!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

29/05/2020  |  11 клас 2019 -2020!!!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

28/05/2020  |  Прощавай, початкова школо!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

28/05/2020  |  Вітання для четвертого класу!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

28/05/2020  |  Вітання для дев'ятого класу!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

докладніше...

Всі новини

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE