Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва вул. В. Китаївська, 85 (044) 525-53-30, (044) 525-15-72
Медична гімназія №33 міста Києва вул. Володимирська, 79-Б (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38
Гімназія №179 міста Києва пр-т Голосіївський, 120-В 258-42-42, 258-41-46


Останні новини
27/11/2020  |  До Дня пам'яті жертв голодомору
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

27 листопада, у переддень Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, учні 5-Б класу гімназії № 59 провели майстер-клас із виготовлення свічок із вощини. Саме ці свічки 28 листопада юні гімназисти запалять із рідними у своїх домівках, долучившись до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".
докладніше...

23/11/2020  |  До Дня Гідності та Свободи
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

До Дня Гідності та Свободи у 8-Б класі гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбувся тренінг “Що таке гідність для мене?”.
докладніше...

23/11/2020  |  Світ без насильства
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Волошин Мірецький Ілля, учень 10 класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка, на міський конкурс "Світ без насильства" представив роботу «Ми є творцями свого майбутнього».
докладніше...

19/11/2020  |  
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У вестибюлі гімназії №59 імені О.М.Бойченка триває виставка годівничок. Екологічна компетентність є однією з ключових . Найважливішою її складовою є формування мотивації учнів щодо збереження і примноження природи та її багатств.Готуючись до виставки, діти дізнаються багато цікавого: які птахи зимують у нашій місцевості, який раціон харчування пернатих, вимоги до виготовлення годівничок. Відповідальність за збереження довкілля не обмежується лише виготовленням годівничок та розвішуванням їх у місцях, доступних для птахів. Це щоденна турбота про тих, хто потребує нашої допомоги.
докладніше...

11/11/2020  |  Успіх змін залежить від учителя
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати (А. Енштейн). Сучасний педагог є не просто учителем-предметником, це людина, яка сама розвивається, окреслює проблеми більш високого рівня і залучає учнів у цей процес як гід, який веде за собою та показує, на що спроможна сучасна наука. Учителі гімназії №59 імені О.М.Бойченка продовжують вдосконалювати навички цифрової компетентності на майстер-класах, які проводять колеги. Під час таких навчань педагоги діляться досвідом, розповідають про труднощі, які вдалося подолати під час виклику 2020 року – дистанційного навчання. У вересні-жовтні були проведені 4-ри майстер-класи
докладніше...

30/10/2020  |  GoCamp
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

З 28 вересня по 16 жовтня учні 10-А та 10-Б класів разом із керівниками проєкту від гімназії №59 Федорчук І.В. та Наконечною Ю.Р. брали активну участь у міжнародному англомовному таборі «GoCamp After School», який проводився онлайн на платформі Zoom. Кожного дня гімназисти мали по декілька зустрічей із носіями англійської мови з різних куточків світу, а також отримували цікаві проєктні завдання, які завантажували на нашу сторінку в Padlet. Читати далі....
докладніше...

29/10/2020  |  Виставка гарбузів
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Гімназисти вивчають не лише культуру, історію та традиції українського народу, а й знайомляться з культурою інших країн. Не так давно в Україну прийшла західна традиція свята Хелоуїн. Гарбузи, чудернацько оформлені, – невід’ємна частина свята. Виставку відвідали першокласники. Це розвиває в гімназистів креативність, активізує пізнавальну діяльність дітей, вчить правилам поведінки на виставках, культури спілкування, виховує толерантне ставлення один до одного.
докладніше...

29/10/2020  |  Інноваційні підходи у формуванні громадянської та соціальної компетентностей
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

22 жовтня 2020 року в гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулася онлайн-педрада на тему: «Інноваційні підходи у формуванні громадянської та соціальної компетентностей».
докладніше...

23/10/2020  |  Челендж до Дня бібліотек
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

26 жовтня – Міжнародний день бібліотекаря. Святкуємо, вітаємо наших бібліотекарів та долучаємося до челенджу “Найкраща шкільна бібліотека”.
докладніше...

22/10/2020  |  Українознавство – невід’ємна складова освітнього процесу гімназії
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

20 жовтня 2020 року в Науково-дослідному інституті українознавства відбулася ХХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Українознавство в системі національної освіти, науки, гуманітарної політики держави”. Учасниками конференції були як науковці, так і вчителі-практики з Харкова, Чернігова, Києва. Досвід роботи гімназії №59 імені О.М.Бойченка представляла Грабовська Л.М., учитель українознавства. Тема виступу “Українознавство – невід’ємна складова освітнього процесу гімназії”.
докладніше...

20/10/2020  |  Свято для юних науковців
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

20 жовтня 2020 року в гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулося нагородження юних науковців, переможців ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, міжнародних та всеукраїнських конкурсів, переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
докладніше...

13/10/2020  |  Тепло наших сердець захисникам України!
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Упродовж тижня в гімназії 59 імені О.М.Бойченка тривала благодійна акція зі збору листівок, малюнків, оберегів бійцям до Дня захисника України. Привітання від гімназистів направлені воїнам,які проходять лікування у Дніпровському військовому госпіталі . Спільно з Федерацією Всесвітнього миру до свята були направлені листи-подяки лікарям, медсестрам, санітарам, які лікують і допомагають боротися з Covid- 19, особливо на сході країни.
докладніше...

13/10/2020  |  Учні пам’ятають учителів
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

11 жовтня 2020 року в мікрорайоні гімназії 59 по проспекту Науки, 42/1, відбулося музичне свято пам’яті. Захід відбувся з нагоди відзначення 85-річчя від дня народження Діденко Олександри Олексіївни, вчителя музики школи-гімназії №59, керівника хору ” Чайка” та гуртка музичних інструментів “Веселий обруч” . Натхненником і організатором заходу був Куц Андрій, учень Олександри Олексіївни, випускник гімназії 1994 року, нині провідний майстер сцени Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Левка Ревуцького, який продовжує справу свого вчителя, навчаючи вокалу та грі на музичних інструментах дітей. На святі були присутні колеги Діденко О.О., її випускники та батьки сучасних вихованців ансамблю”Веселий обруч”. Приємно, що саме випускники гімназії бережуть вогник пам’яті про своїх наставників- учителів, які надихали і навчали їх, дали правильний професійний орієнтир в житті.
докладніше...

13/10/2020  |  Вишиванка - символ нескорених
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

13 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч учнів 11-А класу гімназії №59 з Галиною Ващук, активною діячкою Сокальського осередку ГО «Союз Українок». Піні Галина представила гімназистам частину експонатів з експозиції «Вишиванка – символ нескорених». Представлені сорочки, рушники, картини з українською символікою – жовто-блакитними прапорами, тризубами – українці вишивали здавна як символи української державності. Ці речі під час операції Вісла та в ході висилки українців до Сибіру закопувалися у землю для їх збереження. Більшість продемонстрованих старовинних вишитих сорочок, рушників, скатертин, вишитих полотен початку ХХ століття належать родині Галини Ващук. Цей скарб вимірюється не кількістю, а цінністю кожної сорочки або рушника. Вишиванка – генетичний код нації.
докладніше...

13/10/2020  |  ХІІ Загальногімназійни день українського одягу
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

13 жовтня, у переддень Дня захисника України та свята Покрови, у гімназії 59 імені О.М.Бойченка відзначається День українського одягу. Уранці учнів, вчителів та батьків зустрічав ансамбль народних інструментів. У вестибюлі гімназії оформлено виставку «Народні обереги» та експозицію з фондів гімназійного музею «Наша земля! Наші герої!», присвячену Героям Голосіївщини та випускникам гімназії – захисникам України! Учні та вчителі прийшли як в українських автентичних строях, так і у сучасних або стилізованих вишиванках.
докладніше...

12/10/2020  |  Патріотичний Non-Stop
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

10 жовтня на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24-А) учні 9-А класу гімназії 59 імені О.М.Бойченка міста Києва відвідали національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді міста Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню захисника України. Захід проводить Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» спільно з Київським міським будинком вчителя, за сприяння НІАМ «Київська фортеця» та за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу київської міської ради КМДА. За програмою фестивалю діти долучилися до роботи презентаційних майданчиків національно-патріотичного спрямування, комплексних туристсько-спортивних та краєзнавчих локацій; пройшли майстер-класи; подивилися показові виступи, а також вітання працівників галузі освіти, які були нагороджені відзнакою Київського міського голови – медаллю «Честь. Слава. Держава». Учні 9-А класу побачили показові вправи зі зброєю, експозицію військової зброї початку ХХ ст., побували на оглядовій екскурсії по виставкових залах та території «Київської фортеці».
докладніше...

09/10/2020  |  ІІІ Всеукраїнський урок доброти
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У рамках відзначення Всесвітнього дня захисту тварин у трьох класах гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулися “уроки доброти”. Учні презентували власні проєкти “Мій домашній улюбленець”, підготували малюнки, поробки, світлини зі своїми меншими друзями. Під час “уроку доброти” гімназисти переглянули пізнавальний документальний фільм про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та мультфільм “Кусака чи друзяка”.
докладніше...

09/10/2020  |  Районна патріотична акція до Дня захисника України
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Учні гімназії №59 імені О.М.Бойченка долучилися до районної патріотичної акції - привітання воїнів АТО з Днем захисника України! Через Київську міську спілку ветеранів АТО для військових на передову та в шпиталі будуть передані листи, власноруч виготовлені обереги та малюнки від гімназистів.
докладніше...

09/10/2020  |  Профорієнтація старшокласників
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У рамках соціального проєкту “ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО” 08 жовтня 2020 року відбулася онлайн-зустріч з учнями і батьками учнів 10-х класів гімназії № 59 імені О.М.Бойченка – групова консультація за результатами тесту “Профорієнтатор-UA”, що направлений на допомогу у виборі майбутньої професії.
докладніше...

06/10/2020  |  Онлайн-виставка творчих робіт п'ятикласників
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

На уроках трудового навчання здобувачі освіти залучаються до проєктної діяльності, вчаться мислити творчо. Вчитель гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва Горонескуль Таїсія Миколаївна створює умови, щоб діти фантазували, генерували нові ідеї, виступали з ініціативами, а потім втілювали їх в життя. Проєкт – найдієвіший механізм переходу від теорії до практики. Використання проєктних технологій дає можливість врахувати інтереси кожного гімназиста, навчити самостійно здобувати знання та затосовувати їх на практиці , сприяти творчому мисленню і формуванню життєвих компетентностей.
докладніше...

Всі новини

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE