Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 2246

29/10/2020  |  Тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти
Сьогодні 29 жовтня Службою у справах дітей та сім"ї КМДА за сприяння управління освіти і районного науково-методичного центру був проведений тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району за темою "Особливості діагностики осіб (від 6 до 18 років) з історією домашнього насильства в індивідуальній та груповій формах (панель діагностичних методів та алгоритм їх використання)"

докладніше...

27/10/2020  |  Конкурс "Учитель року-2021" (І тур)
Всеукраїнський конкурс "Учитель року-2021" проводиться на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 "Про всеукраїнський конкурс "Учитель року", відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року", затвердженого постановою КМУ від 11 серпня 1995 року, наказів Міністерства освіти і науки України від 09 червня 2020 року № 777 та Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 жовтня 2020 року № 158 «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021».

докладніше...

26/10/2020  |  Інформаційний семінар для керівників наукових товариств, педагогів-керівників учнів Голосіївського району
26 жовтня у Голосіївській філії територіального відділення Київської МАН відбувся інформаційний семінар «Особливості нововведень у проведенні Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН» для керівників наукових товариств учнів, педагогів-керівників учнів, які братимуть участь у конкурсі.

докладніше...

21/10/2020  |  Нарада директорів закладів загальної середньої і позашкільної освіти
Сьогодні начальник управління освіти Галина Полторак провела робочу нараду з керівниками закладів загальної середньої і позашкільної освіти. Були обговорені питання діяльності закладів освіти під час осінніх канікул в умовах померанчевої зони адаптивного карантину і підготовки приміщень закладів освіти до роботи виборчих дільниць. Були також порушені питання організації у другій чверті в разі необхідності дистанційного і змішаного навчання. Заклади загальної середньої освіти отримають друковані посібники з рекомендаціями і досвідом роботи освітян Києва з організації дистанційного і змішаного навчання.

докладніше...

20/10/2020  |  Відкритий лист директора столичного Департаменту освіти і науки ОЛЕНИ ФІДАНЯН
Начальникам управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій! Керівникам закладів освіти міста Києва! Батькам учнів/вихованців закладів освіти! Шановні колеги та батьки ! Добігла кінця І чверть 2020-2021 навчального року. Попри песимістичні прогнози нам з вами вдалося пройти ії у звичному режимі очного, в окремих випадках змішаного навчання.

докладніше...

19/10/2020  |  16 жовтня 2020 року набули чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах
Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

докладніше...

19/10/2020  |  Готуймося до атестації
До уваги педагогів, що атестуються та претендують на звання «викладач-методист», «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист».

докладніше...

15/10/2020  |  Онлайн - тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів дошкільної освіти Голосіївського району
Сьогодні відбувся семінар-тренінг для практичних психологів і соціальних педагогів закладів дошкільної освіти Голосіївського району, Семінар-тренінг проходив за ініціативою Служби у справах дітей та сім"ї КМДА, за організаційної підтримки управління освіти Голосіївської РДА і районного науково-методичного центру. Програма семінару додається в "докладніше"

докладніше...

13/10/2020  |  ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
14 жовтня українці відзначають Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України. В давнину для козаків свято Покрови було найголовнішим. У цей день відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що Свято Покрови охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. День українського козацтва відзначається в Україні відповідно до Указу Президента України від 07 серпня 1999 року № 966/99. Із 2014 року згідно з Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 ми святкуємо День захисника України.

докладніше...

09/10/2020  |  Школам Києва рекомендовано розпочати осінні канікули 21 жовтня
Школам столиці рекомендовано розпочати осінні канікули 21 жовтня. Запропонував таке рішення Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України для запобігання поширенню коронавірусної хвороби і створення безпечних умов для учасників освітнього процесу під час підготовки та проведення місцевих виборів. За інформацією Департаменту, за парти школярі повернуться за тиждень – 29 жовтня.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE