Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2017
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2017
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
МОНІТОРИНГ
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018
ОЛІМПІАДИ
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
Атестація педагогічних працівників
Увага! Експеримент
Закон України "Про освіту"
Державні закупівлі
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. 40-річчя Жовтня, 118б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Навчальні заклади району - на карті міста

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 239

18/10/2017  |  Міністерство освіти і науки України роз"яснює окремі статті і положення Закону України "Про освіту".
Лист МОН України від 13.10.2017 № 1/9-554 "Щодо нагальних питань впровадження Закону України "Про освіту".

докладніше...

17/10/2017  |  ПАРК КОМП"ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ !
Шановні керівники ! На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м.Києва від 09.10.2017 № 063-9666 ( додається) просимо до кінця дня 19 жовтня надати інформацію "Парк комп"ютерної техніки" шляхом заповнення електронної таблиці, що додається. Інформацію надсилати тільки в електронному вигляді, таблицю не змінювати ! Дошкільні навчальні заклади надсилають методисту РНМЦ Кутовій Тамарі Анатоліївні ( e-mail - tak1961@ukr.net ) загальноосвітні і позашкільні заклади освіти - Каневському Ростіславу Вацлавовичу ( e-mail: maus_2004444@ukr.net )

докладніше...

16/10/2017  |  Kyiv EdFest - традиційний освітній фестиваль управлінської майстерності !
Під час осінніх канікул з 30 жовтня по 4 листопада Департамент освіти і науки, молоді та спорту проводить уже традиційний тижневий освітній фестиваль управлінської майстерності «Kyiv EdFest» та запрошує освітян столиці відвідати семінари, майстер-класи, тренінги. Програмою фестивалю передбачено заходи для учнів навчальних закладів м. Києва. При бажанні вони зможуть відвідати екскурсію, виставку або виставу. Бажаємо всім творчих канікул!

докладніше...

15/10/2017  |  До уваги директорів закладів дошкільної освіти.
Директорам ЗДО, НВК провести архівування груп минулого періоду (2016-2017 р.р.)

докладніше...

14/10/2017  |  ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ! Естафета подій у закладах освіти Голосіївського району !
Щороку в яскраву осінню пору приходить до нас світле свято Покрови Пресвятої Богородиці. І вже третій рік, у цей день, 14 жовтня, наша країна святкує День Захисника України. З цієї нагоди святкові заходи пройшли у всіх закладах освіти нашого району. Зокрема, дошкільнята 12-13 жовтня змагалися у "Спритних козачатах", учні шкіл стали учасниками різноманітних козацьких і спортивних квестів і турнірів, . У Будинку дитячої та юнацької творчості вихованці подарували свої світлі мрії у малюнках "Україна, як мама і тато, одна". Пропонуємо переглянути більш докладну інформацію і фоторепортаж про відзначення свята.

докладніше...

13/10/2017  |  Засідання голів батьківьких комітетів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району.
12 жовтня 2017 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва управлінням освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації проведено засідання голів батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів району.У засіданні взяли участь представники громадських організацій та автори проектів Громадського бюджету від Голосіївського району. Голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів отримали інформацію про Громадські освітні проекти Голосіївського району та ознайомились із процедурою голосування – підтримки проектів. Разом з батьками обговорили питання сьогодення, окреслили проблеми і реальні способи їх подолання, шляхи підвищення ефективності взаємодії між батьками, представниками управління освіти та дітьми.

докладніше...

10/10/2017  |  Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі ліцею "Голосіївський" № 241
Стаття 50 Закону України "Про освіту" визначає атестацію педагогічних працівників як систему заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників. Організаційно-методичному забезпеченню проведення атестації в 2017/2018 навчальному році був присвячений семінар заступників директорів закладів освіти району, який пройшов 10 жовтня в ліцеї "Голосіївський" № 241, який має цікавий досвід роботи з цього питання.

докладніше...

09/10/2017  |  Установча сесія Голосіївської районної філії Київської Малої академії наук учнівської молоді
3 жовтня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 відбулась щорічна настановча сесія Голосіївської філії Київської Малої академії наук учнівської молоді. У заході взяли участь педагоги та юні науковці всіх загальноосвітніх навчальних закладів району. Більш повну інформацію, фоторепортаж та презентацію матеріалів читайте в "докладніше".

докладніше...

05/10/2017  |  Історичний культурно-просвітницький фестиваль "Китаївська фортеця"
7 жовтня 2017 року з 12:00 до 20:00 на Китаївському полі проводиться історичний культурно-просвітницький фестиваль "Китаївська фортеця" на підтримку збереження та розвитку історико-культурного комплексу "Китаїв". Організатори: Громада Голосіївського району, ОСН "Вуличний комітет вулиця "Ягідна" (Самбурки), ГО "Китаєве" спільно з ГО "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури". Вхід вільний.

докладніше...

04/10/2017  |  Нарада керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району за участю представників громадських організацій та авторів проектів Громадського бюджету
4 жовтня в управлінні освіти пройшла нарада директорів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. На запрошення начальника управління освіти Полторак Галини Миколаївни в нараді взяли участь представники громадських організацій та автори проектів Громадського бюджету від Голосіївського району. Список учасників - в "докладніше". На нараді були обговорені також нагальні питання життєдіяльності навчальних закладів, зокрема: нові вимоги щодо обліку дітей шкільного віку, перспективи проведення державної підсумкової атестації, ЗНО-2018 року, заходи, присвячені Дню Захисника України, Всеукраїнському місячнику бібліотек, конкурсу "Учитель року-2018". На нараді відбулась конструктивна розмова щодо співпраці навчальних закладів із засобами масової інформації, щодо дотримання належного санітарно-гігієнічного режиму та безпечного перебування учнів у закладах освіти.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Державна бібліотека України для юнацтва

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2017 рік

© 2011. Інформаційна підтримка IT-SOURCE