Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2018
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2018
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Навчальні заклади району - на карті міста

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 285

17/11/2018  |  Районна олімпіада з інформатики
Сьогодні в спеціалізованій школі № 269 пройшов ІІ (районний) етап олімпіади з інформатики, в якій узяли участь 24 учня закладів освіти Голосіївського району. Усього на олімпіаду було зареєстровано 31-го учня. Щорічно в цій олімпіаді бере участь незначна кількість учнів, що пояснюється складністю завдань, які готує міський оргкомітет ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка. Друга назва олімпіади з інформатики - основи програмування. Звісно, що шкільний курс інформатики не розрахований на підготовку обдарованих учнів, які мають здібності до програмування. Попередні результати олімпіади за протоколами журі, олімпіадні завдання і відповіді будуть оприлюднені 18 листопада в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..." , після того, як їх надішле міський оргкомітет. Фоторепортаж про хід олімпіади додається.

докладніше...

16/11/2018  |  Урочисте відзначеня учнів закладів освіти Голосіївського району, стипендіатів Київської міської ради в галузі освіти, за видатні досягнення в навчанні
Відповідно до рішення Київської міської ради від 27.09.2018 № 1533/5597 «Про затвердження списку стипендіатів Київської міської ради в галузі освіти за видатні досягнення у навчанні» 11 обдарованих голосіївських учнів отримали персональні премії за видатні досягнення у навчанні. З цієї нагоди 16 листопада виконувач обов’язків голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Настасенко Олександр Григорович урочисто привітав голосіївських школярів та вручив їм банківські картки, на які вони щомісяця протягом навчального року отримуватимуть по одній тисячі гривень.

докладніше...

16/11/2018  |  Районна олімпіада з педагогіки і психології
16 листопада в спеціалізованій школі № 15 пройшла районна олімпіада з педагогіки і психології, в якій узяли участь 8 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району. Попередні результати олімпіади за протоколами журі, олімпіадні завдання і відповіді до них розміщено в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..."

докладніше...

15/11/2018  |  Триває районний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"
Навчальний предмет "Основи здоров"я" - справжня "Освіта для життя". Це підтвердили сьогодні вчителі - конкурсанти в номінації "Основи здоров"я". Районний тур пройшов у школі І-ІІІ ступенів № 37. Свою майстерність, методичну компетентність і творчість презентували Прохорова Антоніна Володимирівна, учитель школи № 151, Науменко Алла Володимирівна, учитель гімназії № 59 імені О.М.Бойченка, Кириченко Наталія Володимирівна, учитель школи № 36 імені С.П.Корольова і Яненко Віта Юріївна, учитель спеціалізованої школи № 110 імені К.Гапоненка. Учні 5-9-х класів, якіі були учасниками конкурсних уроків отримали необхідні знання і навички з рухової активності. пізнали що таке самореалізація і самооцінка особистості, набули жиитєвонеобхідних компетентностей з подолання негативних звичок, тренувалися у вправах з пожежогасіння і вивчали правила поведінки під час пожежі. Фоторепортаж додається. Журі продовжує роботу щодо вивчення матеріалів, наданих конкурсантами.

докладніше...

14/11/2018  |  Щоденник районного конкурсу "Учитель року - 2019"
Сьогодні конкурсні випробування в номінації "Вчитель інклюзивного класу" проходили Приймачук Ганна Вікторівна, вчитель 2-А класу школи І-ІІІ ступенів № 236 та Квилінська Людмила Іванівна, вчитель 2-Б класу спеціалізованої школи № 15. Конкурсанти презентувли себе на уроках з основ здоров"я і математики, проводили методичний практикум, демонстрували свої проекти і практичну роботу з розробки сценаріїв позакласних заходів для учнів інклюзивних класів. На разі районне фахове журі аналізує результати виступу наших педагогів. Підсумки будуть оприлюднені в наказі управління освіти після завершення конкурсних випробувань у всіх номінаціях. Фоторепортаж додається.

докладніше...

14/11/2018  |  Конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»
14 листопада 2018 року в школі І-ІІІ ступенів №186 міста Києва відбувся районний етап міського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів загальної середньої освіти «Край, в якому я живу».

докладніше...

13/11/2018  |  Стартував І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"
Сьогодні у НВК "Барвінок" розпочався І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" в номінації "Вчитель інклюзивного класу". Участь взяли вчителі 2-го класу НВК "Барвінок" Цапенко Катерина Костянтинівна і 3-го класу - Ільїна Ганна Анатоліївна. Конкурсанти демонстрували свої уміння під час проведення уроків, методичного практикуму, презентації проектів і практичної роботи з розробки позакласних виховних заходів з учнями інклюзивних класів. Завтра конкурсні випробування продовжать учителі інклюзивних класів у школі І-ІІІ ступенів № 236 і спеціалізованій школі № 15. Фоторепортаж про хід конкурсу додається.

докладніше...

11/11/2018  |  Районна олімпіада з географії
11 листопада в ліцеї "Голосіївський" № 241 пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 167 учнів 8-11-х класів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району. Попередні результати за протоколами журі, олімпіадні завдання і відповіді до них розміщено на нашому сайті в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..." Висловлюємо вдячність адміністрації і педагогічному колективу ліцею "Голосіївський" № 241, педагогам закладів освіти району, які працювали в складі журі, а також керівникам команд, які супроводжували учасників олімпіади.

докладніше...

10/11/2018  |  Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Районна олімпіада з української мови і літератури.
Сьогодні 10 листопада в школі І-ІІІ ступенів № 132 пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. В олімпіаді взяли участь 316 учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району. Попередні результати олімпіади , олімпіадні завдання та правильні відповіді до них можна переглянути на нашому сайті в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап олімпіад..." Повідомляємо, що заяви на апеляцію приймаються по 16 листопада . Порядок проведення апеляції нагадуємо в докладніше.

докладніше...

09/11/2018  |  Освітяни Голосієва разом зі своїми учнями долучилися до написання диктанту національної єдності
Сьогодні, в День української писемності та мови, учні та вчителі закладів освіти Голосіївського району долучилися до написання ХVIII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогорічне гасло радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета". Як це проходило в медичній гімназії № 33, гімназії № 59 імені О.М.Бойченка, гімназії № 179, спеціалізованій школі № 85, спеціалізованій школі № 92 імені Івана Франка, спеціалізованій школі № 220, школі І-ІІІ ступенів № 108, можна переглянути у фоторепортажі, що додається.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ районуІнноватика в сучасній освіті

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2018 рік

© 2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE