Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2020
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 306

17/02/2020  |  Завершився дводенний Міжнародний освітній семінар-практикум з інклюзивної освіти «АВА-терапія в інклюзивному середовищі. Теорія та практика» за участі спікера США.
Семінар був організований управлінням освіти та Інклюзивно-рескрсним центром Голосіївського району. Учасники ознайомились з методикою АВА-терапії в інклюзивному середовищі та продемонстрували власні здобутки в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Тереза Сіансіоло (Ірасбург, Вермонт, США), доктор наук у галузі нейропсихологіі, керівник клінічної програми «AgapeMinistries”, біхевіорист, авторка методичних розробок програм роботи з дітьми з РАС, синдромом Дауна, статей про сенсорну інтеграцію, систему PECS, книг «AutismX3” та «Прикладний аналіз поведінки (АВА) і техніки терапевтичного втручання при розладах аутичного спектру» провела практикум, майстер-класи щодо застосування методів навчання окремими блоками, розширення поведінкових знань, безпомилкове навчання підказування та жетонні системи характеристик РАС, укладання планів корекційної роботи.

докладніше...

16/02/2020  |  До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні. VI ПАТРІОТИЧНИЙ ТАБІР ВІЙСЬКОВОГО ВИШКОЛУ
Захід відбудеться 22 лютого 2020 року під патронатом Голосіївської районної в місті Києва державної адміністрації на Льодовому стадіоні (проспект Академіка Глушкова,9) за сприяння ГО "Громада Корчуватого", Державної прикордонної служби України, патрульної поліції м. Києва, ДСНС України, ВО учасників бойових дій та волонтерів АТО, Збройних сил України, Благодійного фонду «Криївка вільних». У таборі дітям запропонують освоїти навички надання першої невідкладної допомоги, плетіння маскувальних сіток, стрільби, збирання, розбирання зброї, проходження смуги перешкод та багато іншого цікавого освітнього матеріалу.

докладніше...

15/02/2020  |  Панорама майстерності педагогічних працівників. Обмін досвідом роботи учителів біолоігії
12 лютого в еколого-природничому ліцеї№116 відбулася зустріч учителів біології закладів загальної середньої освіти Голосіївського району, які презентувли досвід роботи, зокрема:Нікітіна Т.М., учитель біології спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №44, Калашникова Л.М., учитель біології школи І-ІІІ ступенів № 132, Марченко Л.В., директор, учитель біології школи І-ІІІ ступенів № 286, Сухенко Л.Ю., вчитель біології школи І-ІІІ ступенів № 286 . Учителі продемонстрували різноманітні форми й методи роботи щодо реалізації компетентнісного підходу у викладанні біології та відзначили важливість використання досвіду колег на уроках біології.

докладніше...

15/02/2020  |  Презентація досвіду роботи вчителів фізичної культури
У рамках Панорами педагогічної майстерності на базі еколого-природничого ліцею №116 відбувся «Круглий стіл» учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Голосіївського району на тему: «Розвиток рухових якостей як засіб здоров’язбереження» . Учитель фізкультури ліцею Гришко Юрій Юрійович, поділився досвідом роботи, представив результати власних досліджень з проблеми здоров’язбереження та власну програму розвитку рухових якостей засобами настільного тенісу в позааудиторній діяльності. Присутні вчителі відзначили актуальність досліджуваної проблеми та важливість використання досвіду на уроках фізичної культури.

докладніше...

14/02/2020  |  Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2020»
Кваліфіковане журі відзначило високий професійний рівень та педагогічну майстерність учасників Конкурсу Лауреатом у номінації "Художньо-естетичний напрям (вокал)" визнано УРСАТІЙ Оксану Георгіївну, керівника гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району. Вітаємо нашу талановиту і творчу колегу та бажаємо їй подальших успіхів у педагогічній діяльності та творчості у вокально-хоровому мистецтві !

докладніше...

14/02/2020  |  Триває панорама майстерності педагогічних працівників. Семінар-практикум для практичних психологів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням
13 лютого 2020 року в навчально-виховному комплексі «Барвінок» відбувся семінар-практикум для практичних психологів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням на тему: «Особливості роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами в інклюзивному закладі загальної середньої освіти».

докладніше...

14/02/2020  |  Триває панорама майстерності педагогічних працівників. Творча студія вчителів образотворчого мистецтва
13 лютого 2020 року в спеціалізованій школі № 110 міста Києва в рамках панорами майстерності вчителів району відбулася творча зустріч учителів образотворчого мистецтва.

докладніше...

13/02/2020  |  Триває панорама майстерності педагогічних працівників. Презентація досвіду роботи вчителів основ здоров’я та предмета "Захист Вітчизни" (Основи медичних знань)
12 лютого 2020 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 260 міста Києва в рамках проведення панорами майстерності відбулася зустріч учителів основ здоров’я та предмета "Захист Вітчизни" (Основи медичних знань) за темою: «Формування в учнів життєвої компетентності на уроках основ здоров’я та предмета "Захист Вітчизни" (Основи медичних знань)».

докладніше...

12/02/2020  |  Триває панорама майстерності педагогічних працівників. Презентація досвіду роботи вчителів української мови та літератури
В рамках проведення щорічної панорами майстерності педагогічних працівників 11 лютого 2020 року медична гімназія № 33 гостинно приймала учителів української мови та літератури, які ділилися досвідом своєї педагогічної діяльності.

докладніше...

12/02/2020  |  ЗНО – 2020. Апробація тестових завдань з навчальних предметів
12 лютого 2020 року апробацію завдань з англійської мови успішно проведено на базі школи І-ІІІ ступенів № 186 міста Києва.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапівНова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE